loading
phone location
Hotel Příjezd Odjezd Login
Hotel
Příjezd
Odjezd
Login

 

SPA RESORT SANSSOUCI KARLOVY VARY

Nový karlovarský lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci byl slavnostně otevřen 15. dubna 2009. Vznikl těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Otevřením Zahrad zdraví v roce 2009 realizovala lázeňská společnost Imperial Karlovy Vary svou ambiciózní vizi vytvořit z hotelů Sanssouci, Švýcarský dvůr a vily Mercedes moderní Spa Resort Sanssouci s širokou nabídkou špičkových lázeňských, ubytovacích, gastronomických a kongresových služeb pod jednou střechou. Dokázala to po osmi letech postupně prováděných rekonstrukcí, jejichž zásadní součástí bylo vybudování podzemního koridoru pod všemi objekty.

 

Dnešní Blue House, Green House a Villa Varna poskytují na ploše osmi tisíc čtverečních metrů pohodlné ubytování v 360 moderně zařízených pokojích kategorií Standard, Superior, Suite a Deluxe Suite. Hotelové služby ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnují mimo jiné internetové připojení LAN na pokojích a WiFi ve veřejných a kongresových prostorách zdarma, večerní volný vstup do bazénu s vodními atrakcemi, společenské, kulturní, sportovní a další rozptýlení podle individuálních přání hostů, o jejichž splnění se stará hotelová concierge. Na dětské návštěvníky čekají v hernách báječné atrakce a počítačové vybavení, jejich rodiče mají k dispozici služby babysitting. Po předchozí domluvě je možné vzít s sebou i domácí mazlíčky.

 

Spa Resort Sanssouci disponuje podle potřeby různě velkými konferenčními prostory. Perfektní servis při obchodních jednáních či soukromých oslavách poskytuje také několik reprezentativních salonků. Do všech objektů resortu je přiveden pro větší pohodlí termominerální pramen Vřídlo, který je základem karlovarské pitné kúry. K nedalekým kolonádám s vyvěrajícími prameny mohou hosté dojít procházkou nebo využít zdarma kyvadlové dopravy.

 

Spa Resort Sanssouci nabízí:

 • 360 pokojů (675 lůžek)
 • jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, pokoje Superior, Suite,
 • Deluxe Suite
 • vlastní balneocentrum s bazénem
 • 3 restaurace – Restaurant Opera, Melody a Charleston
 • 1 kavárna – Blues Café
 • 1 bar – Atrium – lobby bar
 • multifunkční kongresové sály Rumba a Samba, konferenční salonky
 • Tango, Jive a Waltz
 • Concierge
 • Beauty centrum
 • dětský koutek
   

UBYTOVÁNÍ

Spa Resort Sanssouci se pyšní ubytovací kapacitou 634 lůžek na ploše 8.000 m2, rozdělených do 2 hlavních hotelových budov Blue House a Green House. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované, moderně zařízené a nekuřácké. Můžete si vybrat ubytování v několika kategoriích.

KONFERENCE

Spa Resort Sanssouci je významným hostitelem různých rodinných a společenských akcí. Spa Resort Sanssouci disponuje velkým počtem sálů a salónků. Některé ze salónků jsou vzájemně propojitelné, jiné lze propojit s dalšími prostory hotelu. Díky tomu je Spa Resort Sanssouci vhodný pro pořádání malých, středních i větších akcí.

Rozlehlý Spa Resort Sanssouci dokáže díky svému multifunkčnímu uspořádání „vykouzlit“ podle potřeby různě velké prostory, které jsou vhodné pro pořádání malých i velkých konferencí. Je vyhledávaným hostitelem rodinných a společenských akcí, firemních školení a nejrůznějších incentivních programů a aktivit.

Spa Resort Sanssouci disponuje velkým počtem sálů a salonků. Některé z nich lze variabilně propojit s dalšími prostory a některé jsou zase zcela oddělené, aby poskytovaly dostatek soukromí. Zkrátka lze vykouzlit, co kdo potřebuje. Spa Resort Sanssouci může nabídnout komfortní ubytování, veškeré gastronomické služby včetně cateringu, lázeňské a wellness služby, pestrou paletu sportovních aktivit, zajištění výletů a exkurzí a mnoho dalších doplňkových služeb, aby bylo jasné, proč se stává první volbou pro řadu firem pořádajících firemní akce.

Denní osvětlení ve všech prostorách je samozřejmostí stejně jako možnost pronájmu kongresové techniky a asistence odborně školeného personálu při jejím využívání. High speed WiFi internet je ve všech konferenčních prostorech zdarma. Co myslíte, kde lépe vám připraví banket, raut, oběd či večeři pro účastníky akce podle nejnáročnějších měřítek kladených na zdravou a vyváženou stravu?

K dispozici je 10 různých konferenčních prostor od těch nejmenších, ideálních pro komorní jednání a společenské akce, až po ty největší, kde je možné s veškerým komfortem a zázemím pořádat velké konference. Salonky Tango, Jive, Waltz, restaurace Opera, Melody a Charleston, Atrium lobby bar, Blues Café a kongresové sály Rumba a Samba jsou prostě dokonale připraveny pro každého, kdo si zvolí Karlovy Vary za své “Meeting Place”

Blue House

Prostor Délka (m) Šířka (m) Plocha (m2) Výška stropu (m) Divadlo Tabule Tabule U1/U2 Školní Recepce
Samba Congress Hall 11,7 7,5 86 3,4 50 30 30/40 30 150
Rumba Congress Hall 11,7 7,5 86 3,4 50 30 30/40 30 150
Samba & Rumba Congress Hall 15 11,7 172 3,4 100 60 50/76 70 300
Restaurant Charleston 25,8 21,4 471 3,4 - - - - 350
Blues Café 26,5 8 230 3,45 60 76 - 70 70

Green House

Prostor Délka (m) Šířka (m) Plocha (m2) Výška stropu (m) Divadlo Tabule Tabule U1/U2 Školní Recepce
Tango Lounge 15,5 8,2 117 3 72 42 38/56 54 100
Waltz Lounge 9 5,2 46 3,4 30 14 16/24 20 40
Restaurant Melody 1 21,4 8,9 184 3,4 100 48 56/96 80 300
Restaurant Melody 2 21,5 11,4 238 3,4 130 56 88/128 100 300
Restaurant Opera 21,4 6,9 131 2,9 - - - - 52
Atrium – Lobby Bar 22 12 260 3,3 150 2x50 - 100 300

 

Vybavení konferenčních místností

Kromě pronájmu konferenčních prostor nabízíme i pronájem kongresové techniky. V případě jakýchkoliv dotazů a přání nás kontaktujte: 

 • data projektor
 • LCD televizor
 • DVD přehrávač
 • ozvučení základní - zesilovač + 2x bezdrátové mikrofony
 • ozvučení sálu externím dodavatelem
 • osvětlení
 • překladatelské kabiny
 • simultánní překlad
 • plátno
 • flipchart
 • blok a psací potřeby

Jako součást servisu souvisejícího s pořádáním konferencí, kongresů a dalších společenských akcí ve Spa Resortu Sanssouci zajišťujeme tyto služby:

 • kompletní cateringový servis
 • komplexní dopravní servis a transfery
 • tlumočení a překlady
 • společenský a doprovodný program
 • turistické túry, výlety, exkurze
 • V.I.P. servis

RESTAURACE

V moderně zařízených restauracích Spa Resortu Sanssouci se o chuťové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a další kvalifikovaný personál. Jejich úkolem je příprava kulinářských delikates, které potěší nejen chuť, ale i ostatní smysly. Novinkou pro hosty je tzv. „SHOW KITCHEN“ v restauraci Opera.

Restaurant Charleston - Blue House

Tato moderní nekuřácká restaurace umístěná v Blue House poskytuje stravování formou nabídkových stolů. V případě potřeby ji lze přímo propojit s kongresovými prostory. 

Restaurant Melody - Green House

I Green House nabízí hostům strávení příjemných chvil v moderním prostředí nekuřácké restaurace. Snídaně, obědy i večere probíhají v restauraci Melody formou nabídkových stolů.

Restaurant Opera - Green House

V luxusní nekuřácké restauraci Opera jsou jídla podávána formou nabídkových stolů, ale též Á la carte. „Atrakcí“ restaurace Opera je SHOW KITCHEN. Vyberete-li si nějakou specialitu z jídelníčku, kuchaři ji dokončí přímo před vašimi zraky.

Blues Café - Blue House

Moderní kavárna s barem a letní terasou dopřává hostům chvíle odpočinku i zábavy. Pravidelně se zde pořádají taneční večery a jiné společenské akce. nabídka teplých i studených nápojů a koktejlů je skutečně široká. To samé lze říci i o nabídce pokrmů z jídelního lístku. Profesionální obsluhu nezaskočíte ani přáním kvalitního vína či doutníku.

Lobby bar s letní terasou + atrium - Green House

Lobby bar a přilehlé atrium je místem, kde mohou hosté nerušeně odpočívat u šálku kvalitní kávy nebo dobře vychlazeného drinku. Kromě příjemného posezení a milé obsluhy zde hosté najdou i klidovou zónu.

LÁZNĚ A WELLNESS

Spa Resort Sanssouci poskytuje komplexní lázeňské služby. Pomocí přírodních zdrojů používaných při tradiční karlovarské terapii pomáhá nejen při léčbě nemocí, ale zároveň hraje důležitou roli při prevenci civilizačních chorob.

Hlavním léčebným produktem Spa Resortu Sanssouci je komplexní lázeňská péče založená na využívání karlovarských přírodních zdrojů – termominerální vody, přírodních plynů a peloidů – rašeliny, slatiny a bahna. Karlovarská léčebná metoda je zaměřená především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu a jejím základem je pitná kúra a používání termominerální vody k vodoléčebným procedurám. Doplňuje ji léčebná rehabilitace, fyzikální a pohybová léčba, zdravotní výchova a dietní stravování. Celý proces léčení probíhá ideálně při 21– až 28denním pobytu, který pak přináší zaručené výsledky dlouhodobého charakteru.

Týmy lékařů a fyzioterapeutů věnují hostům maximální péči – ti mohou kdykoliv využít 24hodinové služby zdravotní sestry, požádat o svolání konzilia, domluvit si další konzultace a nechat si poradit třeba s výběrem wellness a trendy procedur, aby se vyvarovali zdravotních komplikací během léčení. O počtu a typu procedur, které host absolvuje v rámci komplexní lázeňské péče, rozhoduje vždy na základě vstupního vyšetření lékař, který podle laboratorních výsledků doporučí také typ dietního stravování. V tomto směru se pak dále hostům věnuje nutriční terapeut. Součástí komplexní lázeňské péče i kratších relaxačních programů jsou pohybové aktivity jako je plavání, aqua aerobik, pilates a řada dalších.

SPORT

Fitcentrum Spa Resortu Sanssouci je hostům k dispozici zdarma, stejně jako v odpoledních a večerních hodinách bazén s vodními atrakcemi. Po kondičním cvičení můžete využít whirlpool nebo si zajít do sauny či parní lázně. Firemní klientele rádi zprostředkujeme také řadu doplňkových služeb, například teambuildingové aktivity, adrenalinové sporty, bungee-jumping, lanovou akrobatickou dráhu a zorbing. Concierge pro vás ochotně zajistí další hotelové i outdoor aktivity: stolní tenis, petanque, nordic walking, jízdu na koni, střelbu, rybolov, lyžování nebo vyhlídkové lety. Pokud hrajete golf, tak budete

určitě nadšení množstvím kvalitních hřišť v okolí.

Kromě toho Spa Resort Sanssouci nabízí v rámci Imperial Karlovy Vary Group služby moderně vybaveného Sportcentra Imperial. Udržovat nebo zlepšovat fyzickou kondici si můžete ve fitness, kde vám na přání sestaví individuální tréninkový plán a poradí ohledně doplňků sportovní výživy. Ve sportovním sále se celoročně provozuje aerobik, pilates, powerjóga, bodystiling, spinning a břišní tance. Tenis je tady možné hrát i v zimě v kryté nafukovací hale na kurtech s umělým povrchem. Trenérské služby a potřebné vybavení poskytuje Sportcentrum Imperial ke všem nabízeným sportovním aktivitám a je jen na vás, jestli se chcete zrovna prohánět s fotbalovým míčem, na kole nebo třeba s raketou v ruce.

ADRESA

U Imperiálu 198/11
360 01 Karlovy Vary
Česká republika