loading
phone location

AMANDE WINE WELLNESS HOTEL HUSTOPEČE

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech mandloní a vína. U nás ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den.

Užijte si vinnou lázeň, vychutnejte si při ní skleničku vína. A pak se pokochejte výhledem z nedaleké rozhledny. Právě tam se definitivně přesvědčíte, že jedna noc u nás vám stačit nebude. Mohlo by se totiž stát, že potom budete litovat, co vše jste nestihli vidět a prožít.

UBYTOVÁNÍ

Hotel Amande nabízí 57 pokojů a aprtmánů - celkem 121 lůžek. Ubytování je k dispozici v pokojích typu standard, superior a mezonetové apartmá. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, fénem a naší unikátní matolinovou kosmetikou.

Standardní pokoje nabízí:

 • v hlavní místnosti je k dispozici psací stůl, posezení, plochá LCD televize a telefon
 • klimatizace na pokoji
 • v ceně: snídaně formou bufet, Wi-Fi, vířivka, sauna
 • počet lůžek: 2 s možností obsazení 1 osobou, možnost přistýlek

Superior pokoje nabízí:

 • pokoj disponuje větší postelí a kromě psacího stolu, posezení, ploché LCD televize, telefonu v pokoji najdete navíc i trezor
 • snídaně formou bufet, Wi-Fi, vířivka, sauna
 • klimatizace na pokoji

Mezonetové apartmá nabízí:

 • koupelna s vanou a manželská postel v patře
 • klimatizace na pokoji
 • V ceně: snídaně formou bufet, Wi-Fi, vířivka, sauna, po celou dobu pobytu k dispozici varný set na kávu a čaj

KONFERENCE

Rádi Vám připravíme firemní akci, školení, konferenci, prezentaci, teambuilding, výjezdní poradu, ale i soukromou či rodinnou oslavu.

Když se rozhodnete uspořádat akci u nás, nemusíte řešit…

Technické vybavení

Máme vše od řečnického pultu, mikrofonů a flip chartu až po dostatek prodlužovacích kabelů.

Coffee breaky

Připravíme vám vlastní sladké i slané občerstvení včetně nápojů.

Obědy a večeře

Zážitkové menu, ať formou rautu přímo v konferenční místnosti, nebo restauraci a pivnici.

Venkovní občerstvení a grilování

Speciality z lokálních surovin ugrilujeme na naší hotelové zahrádce přímo před vašima očima.

Vnitřní sportovní aktivity

Amande club skýtá tři kuželkové dráhy, stolní fotbálek nebo billiard.

Teambuildingové programy

Podle vašeho (vinného) gusta i oblíbeného hudebního stylu v hotelu nebo i ve vinici.

Relax

Masáž pro ztuhlá záda po celodenním sezení i několik saun ve Wine Wellness.

Vinný sklep

Řízené degustace vín od vyhlášených moravských vinařů.

Parkování

Bezplatné a nonstop pod kamerovým dohledem.

RESTAURACE

RESTAURACE AMANDE nabízí jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je pro nás gastronomickou inspirací. Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy na francouzský způsob připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od okolních výrobců. Ochutnejte naši kachní paštiku s foie gras a mandlovým chipsem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu pečený vepřový bok s fenyklem. Vhodné moravské nebo francouzské víno vám k němu podle vašich preferencí doporučí nás vyškolený personál. Tak, aby vás zážitek byl komplexní a nezapomenutelný. Nemáte velký hlad? Na naší zastřešené terase si můžete jen vychutnat kávu s domácím řezem z hustopečských mandlí nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.

PIVNICE PANSKÝ DVŮR nabízí širokou nabídku občerstvení k pivu a místem až pro sedmdesát lidí. Přijďte si koncem týdne jen tak posedět s přáteli nebo zhlédnout zápas vašeho oblíbeného fotbalového klubu. K točeným pivům z Plzeňského Prazdroje máme širokou nabídku specialit, aby si vybrali jak zastánci klasiky (řízky, klobásky nebo nakládaný hermelín), tak ti, kteří mají chuť na něco méně tradičního. Třeba na talíř s hovězí šunkou, kachními rilletes a francouzskými sýry nebo terinu z vepřového kolínka a foie gras s hruškovým chutney a mandlemi. V letních měsících přijde kromě piva vhod i točený cider. Můžete se jím zchladit třeba na naší zahrádce, která je až pro padesát lidí. Vaše ratolesti jistě potěší dětský koutek se skluzavkou a trampolínou. Rádi vás uvítáme také na některém z večerních grilování u cimbálové muziky.

SPORT A WELLNESS

Unikátní Wine Wellness s vlastní kosmetikou.

V Saunovém světě se dokonale uvolníte ve čtyřech saunách, k dispozici je i ochlazující vědro i sprchy se závalovým deštěm. Těžkým nohám necháte odpočinout v Kneippově vinařské stezce.

 • kneippova vinařská stezka - střídající se nádrže se studenou a teplou vodou, které výborně napomáhají rekonvalescenci cévního systému dolních končetin. Doporučujeme pro odstranění pocitu těžkých nohou či jako prevenci křečových žil.
 • parní sauna, nebo laconium- v jedné kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72 % s inhalací zvolené vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry při stejné teplotě. 
 • solná vinná lázeň- čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30 °C s esencí alpských bylin. 
 • kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen. Uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé tři minuty zkrápěn pramínkem vody. Teplota se zde pohybuje mezi 55 a 65 °C a vlhkost je 20–40 %. 
 • finská sauna krásně voní smrkovým dřevem a je zde teplota 80–95 °C s vlhkostí 3–12 %.Po saunování nikam nespěchejte a poležte si v odpočinkové místnosti s nádherným vysokým stropem a výhledem na Dům pánů z Vizovic. 

Relaxační masáže pro dospělé i děti, celého těla nebo jeho nejvíce namáhaných částí. Při všech našich masážích používáme jedinečnou přírodní vinnou kosmetiku z vlastní produkce, obsahující vinné oleje a matolinový sirup. Ten vzniká macerací pevných zbytků vinných hroznů po jejich vylisování a má silné antioxidační a protizánětlivé účinky, napomáhá detoxikaci a buněčné regeneraci.

Ponořte se do naší speciální koupelové vany a objevte sílu relaxačních koupelí. Uvolňující koupele připravujeme s mořskou solí obohacenou vonnými látkami a esenciálními oleji.

Dopřejte si masáž obličeje, peeling rozdrcenými hroznovými jádry nebo matolinový zábal.

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

Hledáte firemní akci na jižní Moravě? Spojtejisvínem! Jaké to vlastně je být vinařem?Je práce ve vinici náročná a proč je vlastně důležitá?
Je možné si posbírat a vylisovat vlastní víno?
Toto a mnohem více vyzkoušíte, když se na jedno odpoledne ocitnete

V KŮŽI VINAŘE

Nechte se na jedno odpoledne unést vynikajícím vínem rostoucím na svazích, z nichž je úchvatný výhled na Pálavu, a zkuste si povinnosti vinaře – je to ideální teambuilding. S kvalitním vínem jako opěrným bodem celého dne proplujete jak prací ve vinici, tak piknikovou degustací i vinařským vícebojem.

Ve třech krocích se za doprovodu moderátora a vinaře ponoříte do vinařství na jižní Moravě:

 1. začnete společnou prací ve vinohradu: vylamováním zálistků, okopávkou vinných keřů nebo sběrem vína,
 2. poté si odpočnete na stylovém pikniku snoubeném s místními pochutinami, lahodným vínem a jedinečnými výhledy na Pálavské vrchy a zrcadlící se Novomlýnské nádrže;
 3. a v plné síle se pustíte do vinařského víceboje, ve kterém změříte síly s kolegy třeba ve slepé degustaci, rozeznávání vůní ve víně, lahvování vína nebo třeba střílení špačků.

Spojíte tak lehkou práci, posezení přímo ve vinici i zábavu v ideálním teambuildingovém programu v neformálním a příjemném prostředí vinařství vyhlášeného nejen svými víny, ale i výjimečnou krajinou.

Máte chuť poznávat krásy okolo? Ať už máte na zábavu 3 hodiny nebo celé odpoledne, v každém případě můžete prožít s kolegy nezapomenutelné chvíle na Pálavě – na těch nejzajímavějších místech, která může tento kraj nabídnout.

PÁLAVSKÁ NEJ

Zažijte svůj soukromý vinařský výlet po Pálavských nej – top cílech, které jsme vytipovali speciálně tak, aby dohromady poskládaly příjemný program plný jedinečných zážitků. Degustujte vína ve vinařství roku, ochutnejte skvěle snoubená vína s místní gastronomií, piknikujte v jediném mandloňovém sadu ve střední Evropě nebo vyzkoušejte další zážitky, které
se mohou odehrát pouze na Pálavě.

žitky Vám poskládáme na míru, jediné, co musíte udělat vy, je jednoduše přijet.

Řekněte nám, kdo jste, kolik máte času a co od putování po Pálavských nej očekáváte, a těšte se na tak trochu jiný výlet po těch nejkrásnějších místech, která nám Pálava nadělila. 

 

ADRESA

Husova 8
693 01 Hustopeče
Česká republika