loading
phone location
Hotel Příjezd Odjezd Login
Hotel
Příjezd
Odjezd
Login

GRAND HOTEL IMPERIAL LIBEREC

Hledáte komfortní ubytování v Liberci a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás PYTLOUN GRAND HOTEL IMPERIAL! Pod nadčasovou původní fasádou se nachází moderní hotel s jedinečným interiérovým designem a technologickým vybavením, které vás bude rozmazlovat. V současné době hotel nabízí ubytování ve 105ti pokojích - 67 standardních pokojích a ve 20 UNIKÁTNÍCH DESIGNOVÝCH POKOJÍCH. Podobu každého z pokojů vytvořil jiný architekt nebo studio a vedle zvučných jmen jako Chybik+Kristof Architects & Urban Designers, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín jsou autory valné části pokojů členové sdružení designérů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

Pokud vás osloví volání kultury, není nic snazšího než vybrat z bohaté nabídky a vyrazit do divadla či na koncert, do muzea nebo galerie příjemnou procházkou. Táhne-li vás to naopak do přírody, není nic snazšího – kromě meziměstských i mezinárodních autobusů a vlaků máte u nás nadosah i centrální nástupiště městské hromadné dopravy. Ta vás spolehlivě zaveze k ještědskému hřebeni na jihozápadě i na rudolfovskou Českou chalupu, vstupní to bránu do Jizerských hor.

UBYTOVÁNÍ

67 superior pokojů, 27 superior design pokojů
Celková kapacita: 105 pokojů / 223 lůžek
Kategorie pokojů: Superior, Superior Deluxe, Design Deluxe

Kategorie Superior Double nabízí:

Designově zařízené pokoje s posezením a pracovním stolem. Možnost twin/double úpravy. Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 40' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, Nespresso, zatemnění, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, tablet, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje 20 m².

Kategorie Superior Double Deluxe nabízí:

Designově zařízené pokoje s posezením a pracovním stolem. Možnost twin/double úpravy. Klimatizace, topení, minibar, sejf na laptop, 49' SAT TV, rádio, telefon s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovní stůl, posezení, toaletní potřeby, vana se sparkling systémem, žehlička a žehlicí potřeby, rychlovarná konvice, káva a čaj na pokoji zdarma, zatemnění, bezhlučné el. ovládání závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, tablet, fén, osobní váha, sušák na prádlo, bidet, RGB LED podsvícení, možnost twin/double úpravy, designový nábytek, antialergické matrace.

Velikost pokoje je 26m².

Kategorie Design Double Deluxe nabízí:

27 unikátních designových pokojů. Ty ve svém úhrnu tvoří originální a v evropském měřítku jedinečnou GALERII SOUDOBÉHO ČESKÉHO INTERIÉROVÉHO DESIGNU!

Podobu každého z pokojů vytvořil jiný architekt nebo studio a vedle zvučných jmen jako Chybik+Kristof Architects & Urban Designers, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín jsou autory valné části pokojů členové sdružení designérů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

KONFERENCE

Moderní kongresové, konferenční a zasedací prostory Grand Hotelu**** Imperial nabízejí možnosti kombinace, uspořádání a kapacity k pořádání nejrůznějších akcí – od těch menších pro nejvýše 30 osob až po setkání více než 200 účastníků. Takový rozsah umožňuje spojení Velkého sálu s Café Imperial a jeho VIP salonkem. K dispozici je pak samostatný prostor, oddělený od zbytku světa posuvnou stěnou a poskytující vedle baru a občerstvení z kuchyně restaurace Zlatý kohout i vlastní hygienické zázemí.Nabízíme krátké coffee breaky v různých variantách i celkovou organizaci programu svatební hostiny nebo vícedenního firemního či obchodního zasedání včetně ubytování a gastronomického servisu zkušeného týmu restaurace Zlatý kohout.

GASTRONOMIE

Restaurace Zlatý kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny. Naším záměrem je ráno nakoupit a přes den prodat.

Můžete se těšit na tradiční speciality, jakými jsou třeba kohout na víně podle původního francouzského receptu, pečená krůtí játra nebo domácí paštika ve slanině s pistáciemi. Kromě večerních specialit nabízíme snídaňový bufet, denní menu a salátový bar po celý den. To vše nejen pro hotelové hosty – všichni jste u nás vítáni, bez ohledu na vyznání nebo zemi původu!

Chloubou restaurace Zlatý kohout je otevřená kuchyně, v níž připravujeme pokrmy a la carte přímo před vašima očima. Každý týden nicméně naleznete v poledním menu také českou klasiku – tradiční „hotovky“ v duchu lehké a moderní kuchyně. Naším hitem je salátový a polévkový bar, kde si připravíte salátový pokrm nebo upravíte polévku přesně tak, jak si sami přejete.V menu je k dispozici vždy pokrm lehký či vegetariánský, dále pokrm z kuřecího masa či čerstvé ryby a nechybí ani pokrm pro příznivce vepřového či hovězího masa. 

Bar ve stylovém designovém prostředí Café Imperial má nový program a zbrusu novou nabídku prvotřídních alkoholických i nealkoholických nápojů. Ta obsahuje kvalitní vína domácí i zahraniční provenience a vysoce kvalitní vyzrálé rumy z celého světa, různé druhy ginu nebo blended i single malt whisky. Nechybí ani kvalitní francouzské koňaky, mexické tequily, moravské slivovice a mnoho dalších.

Nabízíme také široký výběr míchaných nápojů, které osvěží a rozproudí krev – je nám jasné, že u nás chcete nejen degustovat, ale také naplno si užít horečku nejen sobotní noci.

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

Liberec je destinace, kde se nudit nebudete v zimě ani v létě. Vybírat můžete z nepřeberného množství outdoorových a indoroových aktivít. K dipozici jsou například čtyřkolky, paintball, motokáry, aquapark, golf, lezecká stěna, lanové centrum, lezecká stena, feraty, kurzy vaření a sushi, unikové hry The Chamber, ZOO, střelnice, bowling, sjezdy z Ještedu na kolobežkách, sjezdové lyžovaní ve si areálu Ještěd a mnoho dalšího.

 

 

 

ADRESA

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká republika