loading
phone location
Hotel Příjezd Odjezd Login
Hotel
Příjezd
Odjezd
Login

HOTEL VISTA BRNO

Hotel VISTA – v roce 2010 nově otevřený hotel v Brně Medlánkách.

UBYTOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v 55 apartmánech s nadstandardním vybavením a v 65 dvoulůžkových hotelových pokojích. Do hotelu dojedete z centra Brna tramvají za pouhých 10 minut a za stejnou dobu dojedete autem také na Brněnské výstaviště (BVV). Výhodou je i rychlé napojení na D1 a výpadovku směrem na Svitavy.

V hotelu je 55 nadstandardně vybavených apartmánů v kategorii ****. Apartmány mají oddělený obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyňkou, ložnici, koupelnu a toaletu. Ve všech apartmánech je LCD televize se zahraničními kanály, trezor, telefon s přímou volbou a minibar. K dispozici je připojení na internet zdarma.

Hotel nabízí 65 moderních dvoulůžkových pokojů je vybaveno koupelnou s wc, telefonem s přímou volbou, barevnou LCD TV se zahraničními kanály a připojením na internet zdarma.

KONFERENCE

Hotel Vista disponuje klimatizovaným konferenčním sálem 
s kapacitou 100 osob. Sál je možné rozdělit zvukotěsnou stěnou na dvě části.

Sál je velmi dobře vybaven i po technické stránce 
(kvalitní ozvučení, mikrofon, wi-fi, plátno, data projektor, zatemnění). 

Výborné podmínky ve spojení s možností ubytování pro 240 osob zefektivňuje využití jednacího času.Hotel dále nabízí salonek REVISTA, který má kapacitu 50 osob.

RESTAURACE

V příjemné atmosféře restaurace hotelu Vista je pro Vás připraveno jídelní menu plné nevšedních kulinářských zážitků. Nechybí ani tradiční moravské a české speciality. Naším přáním je, aby každý zákazník odcházel z naší restaurace nadmíru spokojen. V hotelové restauraci nabízíme nejen velice chutné pokrmy a osvěžující nápoje, ale bude se o Vás také starat vstřícná a ochotná obsluha.

 Střešní terasa VIP  - Letní terasa s barem a grilem má kapacitu 80 osob.
Letní terasa je vybudována na střeše hotelu a nabízí tak, díky dobře situované poloze, celkový pohled na Brno a do okolí. Terasa má vlastní bar s grilem se speciálně připraveným menu. 
V zimních měsících je terasa uzavřena.

WELLNESS

Sauna a masáže jsou k dispozici za extra příplatek.